Elektroinstalace

Strukturovaná kabeláž
Provádíme instalace dle vlastní projektové dokumentace pro počítačové a telefonní sítě resp. rozvody dle posledních trendů na potřebu přenosové rychlosti, používáme pasivní komponenty vč. kabeláže od renomovaných dodavatelů.

Telefonní ústředny
Dodáváme telefonní ústředny od renomovaných výrobců pro malé i velké objekty včetně dodávky koncových zařízení

Systémy evidence docházky
Tyto systémy navazují resp. bývají propojeny se systémy kontroly vstupu a jsou určeny pro sledování docházky a přítomnosti osob v rámci objektu resp. jednotlivých firem. Dále je možné propojení se SW ekonomické agendy, se SW rezervace atp.

Společné televizní antény
Dodáváme systémy dle vlastního návrhu pro malé i velké objekty, používáme komponenty od renomovaných výrobců.

Systémy ozvučení, evakuační rozhlas
Dodáváme systémy dle vlastního návrhu od renomovaných výrobců např. Philips pro velké i malé prostory resp. objekty. Tyto systémy mohou být propojeny na systémy EPS a pak splňují požadavky ČSN na evakuační rozhlas

Systémy jednotného času
Dodáváme systémy dle vlastního návrhu od renomovaných výrobců

Automatické závory i vrata
Dodáváme systémy s elektromechanickým nebo hydraulickým pohonem od renomovaných výrobců. Instalace je možná na nová i původní vrata!

Systémy měření a regulace - MaR
Provádíme instalace MaR pro regulaci topných a vzduchotechnických systémů ve velkých a malých objektech. Používáme převážně komponenty a zařízení od renomovaných firem např. Honeywell

Silnoproudé instalace
Provádíme motorické a silnoproudé instalace NN dle projektové dokumentace. Používáme převážně komponenty resp. elektrické přístroje od renomovaných výrobců, např. rozvaděče Schrack a další.., svítidla Thorn, Philips, Vyrtych a elektrické přístroje výrobců ABB, Barker.